O nás

Jsme s vámi již více než 10 let

Společnost Creamfinance Czech, s.r.o, působí na českém trhu od roku 2010 pod obchodními značkami CreditAir.cz a CreditOn.cz a během těchto let pomohla s financováním více než 100 tisícům zákazníků.

Jsme hrdí na to, že jsme součástí mezinárodní společnosti. Obchodní značka Creditair.cz patří do skupiny Avafin Group (Avafin Holding Ltd), která je jedním z nejinovativnějších a nejrychleji rostoucích poskytovatelů spotřebitelských finančních služeb v Evropě.

Produktové portfolio skupiny Avafin zahrnuje krátkodobé, spotřebitelské a revolvingové úvěry i kreditní karty. Za více než 10 let aktivní činnosti jsme získali více než 1 milion zákazníků v 5 zemích – Lotyšsku, Polsku, České republice, Mexiku a Španělsku.

Disponujeme oprávněním k poskytování spotřebitelských úvěrů uděleným Českou národní bankou. Jsme stabilní společností, která respektuje práva svých zákazníků, zaručuje bezpečnost dat a spoléhá na jasná a srozumitelná pravidla.

Řídíme se zodpovědným půjčováním, proto si půjčujte jen na zaplacení nezbytných a bezodkladných nečekaných výdajů. Z toho důvodu půjčujeme pouze těm klientům, kteří mají doložitelný měsíční příjem. Pokud není ověření možné ihned, schvalovací proces se tím automaticky prodlužuje. CreditAir.cz přistupuje ke každému klientovi férově, půjčku získáte v nejkratší možné době, z pohodlí domova a zcela bezpečně.

10+

let na českém trhu+100k

zákazníků5

podporovaných trhů